Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska noclegi położona jest na Podhalu, pomiędzy Zakopanem a Nowym Targiem. Faktem jest, że Białka Tatrzańska tanie noclegi to jedna z najbardziej znanych wsi podhalańskich.

Białka Tatrzańska pensjonaty szczególnie doceniana jest przez miłośników sportów zimowych ze względu na jej atrakcyjne środowisko geograficzne doskonałe uprawiania sportów zimowych. Na terenach wsi Białka Tatrzańska noclegi zimą czynne jest ponad 30 wyciągów narciarskich, oświetlonych, z wygodną dla narciarzy infrastrukturą. Z tego też powodu Białka Tatrzańska tanie noclegi obecnie jest bardzo popularną miejscowością letniskową a także narciarską, która konkuruje nawet z pobliskim Zakopanem.

Obok miejscowości Białka Tatrzańska pensjonaty przepływa rzeka Białka, która ze swoimi „spadami” stanowi naturalny tor dla kajakarstwa górskiego. Białka Tatrzańska noclegi również szczyci się utworzonym na terenie rzeki ścisły rezerwat przyrody o nazwie Przełom Białki.

Na Podhalu świetną atrakcję stanowią baseny termalne, a Białka Tatrzańska tanie noclegi nie odstaje pod tym względem – działa tam Terma Bania, czyli kompleks krytych i odkrytych basenów kąpielowych z wodą z podziemnych odwiertów geotermalnych. Białka Tatrzańska pensjonaty to z pewnością miejsce warte odwiedzenia podczas wycieczki na Podhalu.