Atrakcje turystyczne w Karpaczu

Karpacz noclegi  to nieduże miasto u stóp Karkonoszy, ale duży ośrodek turystyczny. Naturalne, geograficzne atrakcje turystyczne Karpacza to Karkonosze i ich najwyższy szczyt Śnieżka i inne szczyty w pobliżu: Smogornia, Kopa, karkonoskie skałki w okolicy Karpacza: Pielgrzymy, Słonecznik, Krucze Skały. W Karpacz pensjonaty znajduje się także Dziki Wodospad.
Najbardziej znaną atrakcją turystyczną stworzoną przez człowieka jest Świątynia Wang. Warto również odwiedzić Muzeum Sportu i Turystyki, Miejskie Muzeum Zabawek, Skocznię Orlinek, Bajkową Chatę, Karkonoskie Tajemnice. Karpacz wille jest także atrakcyjny dla miłośników aktywnego wypoczynku. Poza oczywistymi wyciągami i trasami narciarskimi, w Karpaczu działa całoroczne lodowisko, aquaparki, park linowy czy letni tor saneczkowy. W okolicy Karpacza działają również miejsca, w których można pojeździć konno.
Karpacz pokoje gościnne to bardzo atrakcyjne miejsce dla rodzin z dziećmi. Gdy nasze pociechy znudzą się już chodzeniem po szlakach turystycznych Karkonoszy liczne inne atrakcje czekają na dzieci w Karpaczu.
Zapraszamy do klikania na zakładki po lewej stronie, aby zapoznać się z poszczególnymi atrakcjami w Karpaczu, a później do odwiedzenia Karpacza i spędzenia tutaj długiego weekendu, sylwestra czy urlopu.
Karpacz pokoje do wynajęcia atrakcje dla dzieci w Karpaczu
W miejscowości przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu warto zdecydować się na wakacje lub ferie zimowe w Karpaczu – tutaj dzieci na pewno nie będą się nudzić. Wakacje lub ferie w Karpaczu to genialny pomysł!
Również sąsiednie miejscowości obfitują w atrakcje dla dzieci i młodzieży – szczególnie Szklarska Poręba. Zapraszamy więc również na pobyty weekendowe, wakacje lub ferie zimowe w Szklarskiej Porębie, Kowarach, Miłkowie oraz okolicach Piechowic.